Hakkımızda

Gen Enerji A.Ş. enerji sektöründe faaliyet göstermek için kurulmuştur. Yenilenebilir enerjinin her alanında çalışmalar yapan, değişime yön veren, enerji verimliliği çözümleri üreten bir proje, taahhüt, danışmanlık ve enerji firması olarak sektördeki faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. ​Gen Enerji kısa sürede, hızla ve istikrarla büyüyen yapısı ile enerji sektörünün güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Gen Enerji’nin başarısı, çok sayıda tamamlanmış projeye, doğru projelere doğru mühendislik çözümler üretmesi ile bakım-onarım hizmetlerinden gelen bilgi birikimine dayanmaktadır.

Gen Enerji alt yapı ve üst yapı projelerinde, alçak ve yüksek gerilim (AG&YG) elektrik uygulamalarında ve zayıf akım işlerinde uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlığını şantiye yönetim disiplini ve zamanında iş bitirme tecrübesiyle bütünleştiren Gen Enerji, pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. (Bakınız Referanslarımız)

Gen Enerji, Ankara Ticaret Odası'na kayıtlı olduğundan bu yana birçok yenilenebilir enerji projesini başarıyla tamamlamış, proje danışmanlığı ve projelendirmeler yapmış ve bu alanda uzmanlaşmış kadrosuyla yoluna devam etmektedir. Doğru enerji santrali yatırımı ve çevreci çözümlerin adresi olan Gen Enerji, her proje için özel çözümler geliştirmeye odaklı yapısı ile hizmet kalitesini sürekli arttırarak, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

Rakamlarla GEN-ENERJİ

15+
'den fazla Hizmet Ağı
50+
'dan fazla Bitmiş Proje
2014
'den Bu Güne Sektör Tecrübesi
%100
Müşteri Memnuniyeti