Güneş Enerji santralleri için en önemli konulardan biri sistem takibini profesyonelce yapmaktır. Sadece santrallerin üretimleri değil, inverterlerin de üretimi ve analizi verimlilik açısından çok önemlidir. Bu düşünceyle, Güneş santralinizin anlık olarak izlemesini 365 gün boyunca gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm verileri analiz ederek, aylık ve yıllık periyotlar halinde raporlayarak yatırımcılarımıza sunuyoruz. Size özel açılan kullanıcı hesabı ile sizlerin de santralinizi dilediğiniz an izlemenizi sağlıyoruz.

Santralinizin performansını sürekli takip edip gerektiği an müdahale ederek, sistemin optimum şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Sistemde meydana gelebilecek hataları nokta atışı belirleyerek, ekibimizi anında arızanın oluştuğu noktaya sevk ediyoruz ve üretim kayıplarının önüne geçmiş oluyoruz.

Santralinizde kurulum aşamasında yapılmış izleme sisteminden memnun değilseniz yeni sistemimizi entegre ederek çok daha iyi bir izleme performansına ulaşabilirsiniz. Bu sistem ve gelişmiş analiz araçları ile size sadece veri değil, bilgi sunuyor olacağız.

Doğru kararlar almak için her zaman doğru bilgiye ihtiyacımız vardır. Bu sistem, gelişmiş paneller ve detaylı analizleri ile doğru kararlar almanız için size ihtiyacınız olan verileri sunacaktır.